coffee_2
ice_2
milk_2

Co je to Bubble Tea a kde vzniklo

Bubble Tea vzniklo na Tchaj-wanu v roce 1980. Základní myšlenkou bylo vytvořit nápoj na bázi čaje a zdraví prospěšných látek, který si oblíbí především děti. Nespočet chutí láká ochutnávat nové a nové kombinace tak, aby si každý našel tu svoji oblíbenou chuť.

Základem je originální kvalitní, stále čerstvý zelený jasmínový čaj. Dále se do čaje přidávají dle typu nápoje sirupy, fruktóza, ovocná složka, mléko a příchutě. Součástí nápoje jsou tapiokové perly, ovocné perly nebo želé různých příchutí, které zvýrazňují chuť a dělají nápoj jedinečný a dnes velmi žádaný.

Bubble Tea se podává v různých variacích a to chlazený, chlazený s ledem a teplý, který je vhodný na celoroční prodej. I když se jedná převážně o nealkoholický nápoj, několik variací se prodává i s alkoholem, především destiláty.

Tapiokové perly jsou malé žvýkací kuličky (bubliny) s karamelovou příchutí. Vyrábí se z kořene hlízovité rostliny Maniok (Cassava, Yuka). Tapiok je bohatý na škrob a proteiny. Vyrábí se z něj originální tzv. černé perly a barevné perly.

Co je to „Poping Boba“? S Poping Boba zažijte skvělou chuť a to díky molekulární gastronomii! Tím, že rozkousnete kuličku plnou chuti ovoce vyrobenou z ovocné šťávy a mořských řas, pro vás začne nová dimenze chutí…

Všechny složky nápoje se vyrábí z přírodních surovin a vytváří tak originální a gurmánský zážitek. Bubble Tea se podává s tlustou slámkou, tak aby bylo možné vypít nápoj včetně perel nebo želé.

Nápoje Bubble Tea se podávají v plastových pohárcích se zataveným víčkem, díky kterému je jednoduché nápoj přenášet.

Díky své celosvětové popularitě a oblíbenosti všech věkových skupin nelze považovat Bubble Tea za módní výstřelek, ale jedinečný nápoj, který si získá své stálé a trvalé zákazníky. Kdo ochutná Bubble Tea, stane se jeho součástí a určitě nezůstane u jednoho nápoje.